Apie mus

Производитель детских площадок Fun-terra

Žinoma, kad kiekvienas vaikas – jaunasis tyrinėtojas. Pasaulio atradimas visada susijęs su fiziniu aktyvumu, stimuliuojančiu jauno organizmo vystymąsi. Mums buvo labai įdomu pradėti kurti įrangą, kuri lavintų vaikų žingeidumą ir judėjimo gebėjimus.

Sertifikatai

Istorija

timeline_pre_loader

2017

„Martidas LT“, UAB gavo oficialaus prekės ženklo „Fun-terra“ atstovo Lietuvoje ir Latvijoje statusą.

2015

Pradėta lauko žaidimų kompleksų gamyba vadovaujantis pirmaujančiomis technologijomis, naudojant naujausias medžiagas, su prekių ženklu „Fun-terra“

2014

Buvo paleista nauja kryptis – parko baldų gamyba iš termiškai apdorotos medienos su nauju prekių ženklu „ParcoBello“.

2012

Įsteigta bendrovė „TermoDerevo“ ir pradėta veikla nauja kryptimi – termo medienos gamyba. Ši technologija buvo pradėta taikyti visam pagrindiniam asortimentui, kur naudojama mediena: lauko aikštelių stovams, patalpų žaidimų kompleksų dekoratyviam įrengimui ir kt.

2003

Siekiant optimizuoti valdymo procesus išsiplėtusmūsų gamybos produkcijos asortimentui buvo įsteigta bendrovė „Igrodeom“, ir tai padėjo pamatus pilnaverčio gamybos komplekso įsteigimui.

2001

Pirmasis žingsnis šia kryptimi – įkurta bendrovė „NuoAikiZ“, kurios tikslas – vaikų žaidimų įrangos įrengimas kiemuose,parkuose, vaikų darželiuose ir mokyklose,prekybos ir pramogų centruose,sanatorijose ir pensionatuose.

Ar turite didelį projektą?

Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
Noriu gauti pasiūlymą!